Kanały RSS Linkedin


Kariera

Program Rozwoju Kariery – zapraszamy kandydatów na Stażystów i Wolontariuszy.

Interesujesz się HR, zarządzaniem zasobami ludzkimi, działalnością organizacji pozarządowych. Chcesz zdobyć wiedzę na temat najnowszych technologi wykorzystywanych w rekrutacji, zarządzaniu i marketingu oraz praktyczną widzę na temat ekonomii społecznej i pozyskiwaniu wsparcia finansowego z funduszy europejskich – zgłoś się do Programu Rozwoju Kariery.

W związku z rozwojem struktur Fundacji powstał Program Rozwoju Kariery który daje możliwość zgłaszania się wolontariuszy i stażystów chętnych do odbycia stażu w 2014 roku w siedzibie Fundacji w Białymstoku oraz oddziałach powiatowych w Hajnówce i Siemiatyczach na okres od 3 do 12 m-cy. W trakcie realizacji programu uczestnicy nabędą praktyczne kwalifikacje zawodowe – najlepsi otrzymają propozycje stałego zatrudnienia.
Zapoznaj się z korzyściami jakie uzyskasz podejmując z nami współpracę lub odwiedź profil spolecznościowy naszej wolontariuszki, Eweliny Polens, która opisuje każdy dzień swojej pracy.

http://prezi.com/uvi_mskb72g7/wolontariat/

Fundacja organizuje akcje charytatywne i społeczne oraz zajęcia szkoleniowe i warsztaty oraz prowadzi odpłatną działalność związaną z usługami HR dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych. Najwyższą jakość świadczonych usług podkreśla certyfikat o dokonaniu wpisu rejestru do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia oraz bycie członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.


europartner Fundacja Biznes i Prawo Biznes i Prawo europartner Fundacja Biznes i Prawo Biznes i Prawo
Do góry